Z trhu, rok 1949, tempera na kartonu, signováno a datováno vpravo dole Liesler 49, rozměry malby 70 x 99 cm, celkové rozměry s rámem 87 x 116,5 cm, malba ve velmi dobrém stavu, zaskleno, poškozený rám, viz foto.

Vyvolávací cena:
34 000 Kč
50 000 - 60 000 Kč

Písemný limit

Josef Liesler (1912 – 2005)

Josef Liesler (1912 – 2005)

Josef Liesler (1912 – 2005)

Josef Liesler (1912 – 2005)

Josef Liesler (1912 – 2005)