Horská krajina s kapličkou, olej na dřevě, signováno vlevo dole Jos.Nawratil, na rubu štítek z Waldesovy obrazárny a Národní galerie v Praze, přípis s potvrzením pravosti od pana Rudolfa Ryšavého, rozměry malby 13 x 18 cm, celkové rozměry s rámem 26 x 30,5 cm, velmi dobrý původní stav, lehce poškozený rám, opatřeno muzeálním sklem.

Provenience: Obraz pochází z věhlasné Waldesovy obrazárny, v roce 1939 zabaveno gestapem, následně deponováno ve sbírkách Národní galerie v Praze, v roce 1996 v restituci vráceno dědicům továrníka Jindřicha Waldese.

Vyvolávací cena:
90 000 Kč
120 000 - 150 000 Kč

Písemný limit

Josef Navrátil (1798 - 1865)

Josef Navrátil (1798 - 1865)

Josef Navrátil (1798 - 1865)

Josef Navrátil (1798 - 1865)

Josef Navrátil (1798 - 1865)

Josef Navrátil (1798 - 1865)

Josef Navrátil (1798 - 1865)

Josef Navrátil (1798 - 1865)