Nástěnný reliéf - Sochař a múza, autorský odlitek, rok 1977, olovo, na rubu značeno O.Zoubek, celkové rozměry 34,9 x 35 cm, původní stav, nečištěno, mírně poškozeno.
Přiloženo potvrzení pravosti uměleckého díla od předsedkyně správní rady Polany Bregantové z Nadačního fondu Kmentová Zoubek.