Z trhu, rok 1949, tempera na kartonu, signováno a datováno vpravo dole Liesler 49, rozměry malby 70 x 99 cm, celkové rozměry s rámem 87 x 116,5 cm, malba ve velmi dobrém stavu, zaskleno, poškozený rám, viz foto.
Registraci na dražbu po telefonu
9.6.2024 18:00You can bid live on
Livebid.czPhone: +420 585 220 809
Fax: +420 585 220 809
E-mail: antik@ustar.cz
2024 © Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o. · Privacy policy · Realization Internet agency Q2 Interactive & Qaukce.cz