Husopasky u potoka, olej na lepence, signováno vpravo dole Jos.Procházka, rozměry malby 25,5 x 36 cm, celkové rozměry s rámem 38 x 48 cm, velmi dobrý stav viz foto, nepatrně poškozeno.
Registraci na dražbu po telefonu
9.6.2024 18:00You can bid live on
Livebid.czPhone: +420 585 220 809
Fax: +420 585 220 809
E-mail: antik@ustar.cz
2024 © Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o. · Privacy policy · Realization Internet agency Q2 Interactive & Qaukce.cz