Děvče na kvetoucí louce, olej na překližce, signováno vpravo dole Pernica, rozměry malby 38 x 48,5 cm, celkové rozměry s rámem 49 x 59 cm, stav viz foto.

4 000 CZK
6 000 - 9 000 CZK

Vojtěch Pernica (1886 - 1977)

Vojtěch Pernica (1886 - 1977)

Vojtěch Pernica (1886 - 1977)

Vojtěch Pernica (1886 - 1977)

Vojtěch Pernica (1886 - 1977)