Německo, Míšeň, konec 19. století, pestře malovaný porcelán, značeno vespod modrou podglazurní značkou, číslo modelu 2814, celkové rozměry 11,5 x 9 x 7 cm, stav viz foto, nepoškozeno.

11 000 CZK
14 000 - 16 000 CZK

Dívka krmící drůbež - Meissen

Dívka krmící drůbež - Meissen

Dívka krmící drůbež - Meissen

Dívka krmící drůbež - Meissen

Dívka krmící drůbež - Meissen

Dívka krmící drůbež - Meissen