U klavíru, olej na plátně, signováno vpravo dole Ivanka Bukovac - Praha, rozměry malby 54 x 91 cm, celkové rozměry s rámem 71 x 106 cm, stav viz foto, lehce poškozený rám.

Vyvolávací cena:
48 000 Kč
60 000 - 80 000 Kč

Písemný limit

Ivanka Bukovac (1899 - 1978)

Ivanka Bukovac (1899 - 1978)

Ivanka Bukovac (1899 - 1978)

Ivanka Bukovac (1899 - 1978)

Ivanka Bukovac (1899 - 1978)