Krajina z Podyjí, rok 1924, olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole Rom. Havelka 1924, na rubu plátna špatně čitelné razítko, rozměry malby 60,5 x 80,5 cm, celkové rozměry s rámem 75,5 x 95 cm, malba ve velmi dobrém původním stavu, mírně poškozený rám, viz foto.