Kráčející, rok 1977, keramika, glazovaná, barevně malovaná, biskvit, signováno a datováno na podložce Š. Radová 77, celkové rozměry 35 x 24 x 25 cm, velmi dobrý stav, viz foto.

Vyvolávací cena:
12 000 Kč
18 000 - 24 000 Kč

Písemný limit

Šárka Radová (*1949)

Šárka Radová (*1949)

Šárka Radová (*1949)

Šárka Radová (*1949)

Šárka Radová (*1949)

Šárka Radová (*1949)