Děvče u chalupy, akvarel na papíře, signováno dole uprostřed A.Kašpar, rozměry ve výřezu pasparty 23 x 25 cm, celkové rozměry s rámem 41,5 x 44 cm, stav viz foto, zaskleno.
Registraci na dražbu po telefonu
9.6.2024 18:00You can bid live on
Livebid.czPhone: +420 585 220 809
Fax: +420 585 220 809
E-mail: antik@ustar.cz
2024 © Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o. · Privacy policy · Realization Internet agency Q2 Interactive & Qaukce.cz