Děvče u chalupy, akvarel na papíře, signováno dole uprostřed A.Kašpar, rozměry ve výřezu pasparty 23 x 25 cm, celkové rozměry s rámem 41,5 x 44 cm, stav viz foto, zaskleno.

4 000 CZK
6 000 - 9 000 CZK

Adolf Kašpar (1877 - 1934)

Adolf Kašpar (1877 - 1934)

Adolf Kašpar (1877 - 1934)

Adolf Kašpar (1877 - 1934)

Adolf Kašpar (1877 - 1934)

Adolf Kašpar (1877 - 1934)