Modrá silnice v podhůří, rok 1962, olej na sololitu, signováno vpravo dole J. Grus, datováno vlevo dole 62, na rubu přípis, číslování A120 a číslo 32, opatřeno vývozním štítkem a razítkem Národní galerie v Praze, rozměry malby 101 x 141 cm, celkové rozměry s rámem 110 x 149,5 cm, dobová autorská adjustace, malba ve velmi dobrém původním stavu, nepatrně poškozený rám.

Provenience: původně z pozůstalosti autora, následně soukromá sbírka Mnichov - Německo.

110 000 CZK
140 000 - 160 000 CZK

Jaroslav Grus (1891 – 1983), VELKÝ FORMÁT