Z trhu, rok 1949, tempera na kartonu, signováno a datováno vpravo dole Liesler 49, rozměry malby 70 x 99 cm, celkové rozměry s rámem 87 x 116,5 cm, malba ve velmi dobrém stavu, zaskleno, poškozený rám, viz foto.
Písemný limit
Registraci na dražbu po telefonu
9.6.2024 18:00Aukce se také můžete zúčastnit online na serveru
Livebid.czTel: +420 585 220 809
Fax: +420 585 220 809
E-mail: antik@ustar.cz
Našich aukcí se můžete zúčastnit online na těchto serverech
2024 © Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o. · Ochrana osobních údajů · Realizace Internetová agentura Q2 Interactive & Qaukce.cz