Sedící dáma, rok 1918, olej na lepence, signováno a datováno vpravo dole Viktor Stretti 1918, rozměry malby 54 x 45,5 cm, celkové rozměry s rámem 62,5 x 54 cm, výborný stav, viz foto.

Vyvolávací cena:
24 000 Kč
35 000 - 45 000 Kč

Písemný limit

Viktor Stretti (1878 - 1957)

Viktor Stretti (1878 - 1957)

Viktor Stretti (1878 - 1957)

Viktor Stretti (1878 - 1957)

Viktor Stretti (1878 - 1957)